Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 6

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z wizytą w aptece

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 6

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 6 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena musiała wezwać lekarza do Pana Einig.Dzisiaj nasza bohaterka Bożena będzie musiała wykupić recepty w aptece dla pana Einig.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 5

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane ze zdrowiem i dolegliwościami ,a także nauczysz się wyrażeń,których można użyć przy wzywaniu pomocy medycznej.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 5

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 5 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena zapoznała się z dietą pana Einig.Dzisiaj nasza bohaterka Bożena będzie musiała wezwać lekarza dla Pana Einig,ponieważ podopieczny poczuje się gorzej.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 4

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z dietą i jedzeniem.A teraz zapraszam do wykonania ćwiczeń. Powodzenia!

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek -Lekcja 4

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 4 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena zapoznała się z planem dnia podopiecznego.Dzisiaj nasza bohaterka Bożena zapozna się z dietą pana Einig.Dowie się na co powinna zwracać uwagę w jego diecie,jakie potrawy mu przygotowywać.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 3

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z przebiegem dnia.A teraz zapraszam do wykonania ćwiczeń. Powodzenia!

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek -Lekcja 3

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 3 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji zapoznałeś się z rozkładem domu podopiecznego.Dzisiaj Anette córka pana Einig przedstawi Bożenie plan dnia podopiecznego.Dokładnie co w jakich godzinach powinna zrobić.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 2

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z mieszkaniem i kolejne zwroty z dnia codziennego.A teraz zapraszam do wykonania ćwiczeń. Powodzenia!

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek Lekcja 2

Dzień dobry,witaj na 2 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji poznałeś podstawowe zwroty,związane z przyjazdem na miejsce pracy .Dzisiaj nasza bohaterka Bożena rozpoczyna dziś swój pierwszy dzień w pracy u Pana Einig.W pierwszym dniu zapozna się z rozkładem domu podopiecznego,w tym pomoże jej Anette.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek ćwiczenia lekcja 1

Witam! Dziś poznasz przywitania, pożegnania i przekazywanie informacji o sobie.A teraz zapraszam do wykonania ćwiczeń. Powodzenia!

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 1

Dzień dobry witaj na 1 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.W dzisiejszym dialogu nasza bohaterka Bożena i jej pierwszy dzień w pracy w Niemczech po przyjeździe na dworzec i do domu podopiecznego.Bożena pozna córkę podopiecznego Panią Anette i podopiecznego pana Einig.

Czytaj więcej

Praca w opiece nad starszymi osobami

Autor: Medcare24

Praca Opiekunki Osób Starszych to praca bardzo wymagająca, ale i dająca mnóstwo satysfakcji.Każdego roku wiele nowych osób podejmuje pracę w opiece. Zobacz na naszym filmie - dlaczego warto pracować jako Opiekunka Osób Starszych.

Czytaj więcej