opiekawniemczech.pl

Język niemiecki dla opiekunek -Lekcja 4

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 4 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena zapoznała się z planem dnia podopiecznego.Dzisiaj nasza bohaterka Bożena zapozna się z dietą pana Einig.Dowie się na co powinna zwracać uwagę w jego diecie,jakie potrawy mu przygotowywać.

Dziękujemy za wysłuchanie naszej lekcji.Na piątej lekcji poznasz zwroty związane z wizytą u lekarza.Zapraszamy serdecznie do nauki języka niemieckiego razem z firmą Medcare24.

Podobne artykuły

Gry i zabawy dla seniorów pobudzające funkcje intelektualne mózgu

Jednym z przykrych skutków starości jest obniżenie funkcji intelektualnych mózgu. To wtedy dotykają nas dotkliwe w skutkach choroby wieku podeszłego - demencja czy choroba Alzheimera.

Czytaj więcej

Dlaczego przeziębienie może być niebezpieczne dla seniora?

Dopada w sumie milionów Polaków 2-4 razy do roku, trwa około tygodnia... O czym mowa? O wirusowym zapaleniu dróg oddechowych, czyli potocznie określanym przeziębieniu. Nie jest to groźna choroba, ale jej bagatelizowanie może nam przysporzyć nie lada kłopotów. Zwłaszcza jeśli osoba, która padła ofiarą przeziębienia, jest w podeszłym wieku.

Czytaj więcej