opiekawniemczech.pl

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Małgorzatą

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Małgorzatą

To już nasz szesnasty wywiad - Pani Małgosia to osoba niezwykle sympatyczna i pozytywna, mająca bardzo ciekawe hobby i dużą pogodę ducha.
✅Aleksandra Medcare24 : Pani Małgosiu, wyjechała Pani pierwszy raz, jak wrażenia?
Małgorzata : Pojechałam rozdarta z myślą o domu. Zostawia się najbliższych, świadomie podejmuje się decyzję o rozłące, ale dla lepszego jutra. W jakimś stopniu jest się tam samotnym. To co najbardziej mnie urzekło to krajobrazy, jestem z natury romantykiem, a widoki działają na moją wyobraźnię. Gościnność i zaufanie gospodarzy również, bez problemu po krótkim zapoznaniu zostawili mi cały dom (podopieczny był w szpitalu, kiedy dojechałam, a córka nie mieszka razem z nim).
✅Aleksandra Medcare24 :Z czego była Pani najbardziej zadowolona na zleceniu?
Małgorzata :Ze spokoju ducha, podobało mi się, że był porządek, każdy wie co ma robić, nie ma chaosu. Okolica, mili sąsiedzi. Przecież się nie znany, a była wyczuwalna ogromna życzliwość. Czuć od tych ludzi pozytywną energię, radość. Do tego kultura jazdy samochodem, byłam pod tym względem również mile zaskoczona. Poza tym i chyba najważniejsze, podopieczny to niezwykle miły i serdeczny człowiek.
✅Aleksandra Medcare24 :Czy zdarzyło się coś zabawnego, zaskakującego, coś co będzie Pani długo wspominać?
Małgorzata :Zaskoczyło mnie, że oni byli zaskoczeni mną 				</div>
				
				<div class=

Podobne artykuły

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Violettą

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Violettą

Czytaj więcej

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Anną

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Anną

Czytaj więcej