Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 13

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z zakupami na bazarze

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 13

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 13 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena zmagała się z przeziębieniem u podopiecznego.Dzisiaj nasza bohaterka uda się na zakupy na bazarze.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 12

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z przeziębieniem

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 12

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 12 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena była w centrum rehabilitacyjnym.Dzisiaj nasza bohaterka będzie zmagała się z przeziębieniem podopiecznego.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 11

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z wizytą seniora w centrum rehabilitacji.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 11

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 11 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena organizowała przyjęcie urodzinowe dla pana Einig.Dzisiaj uda się z Nim do centrum rehabilitacyjnego.

Czytaj więcej

Test z języka niemieckiego Medcare24 ( lekcje od 1 do 10 )

Test z języka niemieckiego Medcare24 ( lekcje od 1 do 10 ) Przekonaj się ile już potrafisz ! Sprawdź poziom języka niemieckiego w testach oraz "na żywo" z naszym Konsultantem Językowym.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 10

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z przyjęciem urodzinowym seniora. Dodatkowo zapraszamy również do powtórzenia i podsumowania dotychczas zdobytej wiedzy

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 10

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 10 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena udała się na większe zakupy. Dzisiaj nasza bohaterka będzie organizować przyjecie urodzinowe dla seniora.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 9

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z zakupami w większym sklepie

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 9

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 9 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena pokazała jakie emocje moga towarzyszyć opiekunce w jej pracy .Dzisiaj nasza bohaterka Bożena wybierze się na większe zakupy.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 8

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z emocjami

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 8

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 8 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena wraz z córką podopiecznego planowała wyjazd wakacyjny Pana Einig.Dzisiaj nasza bohaterka Bożena będzie smutna,pokaże emocje jakie mogą towarzyszyć opiekunce w jej pracy.

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-ćwiczenia lekcja 7

Witam! Dziś poznasz słownictwo związane z podróżą i planowaniem urlopu

Czytaj więcej

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 7

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 7 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena musiała wykupić lekarstwa dla Pana Einig.Dzisiaj nasza bohaterka Bożena wraz córka pana Einig będą musiały zaplanować wyjazd wakacyjny podopiecznego.

Czytaj więcej