opiekawniemczech.pl

Język niemiecki dla opiekunek-Lekcja 7

Dzień dobry ,witaj na kolejnej 7 lekcji języka niemieckiego firmy Medcare24,zapraszamy do zapoznania się z dialogiem.Na poprzedniej lekcji Bożena musiała wykupić lekarstwa dla Pana Einig.Dzisiaj nasza bohaterka Bożena wraz córka pana Einig będą musiały zaplanować wyjazd wakacyjny podopiecznego.

Dziękujemy za wysłuchanie naszej lekcji.Na ósmej lekcji poznasz zwroty związane z emocjami ,które mogą towarzyszyć Opiekunce w jej pracy..Zapraszamy serdecznie do nauki języka niemieckiego razem z firmą Medcare24.

 

Podobne artykuły

Gry i zabawy dla seniorów pobudzające funkcje intelektualne mózgu

Jednym z przykrych skutków starości jest obniżenie funkcji intelektualnych mózgu. To wtedy dotykają nas dotkliwe w skutkach choroby wieku podeszłego - demencja czy choroba Alzheimera.

Czytaj więcej

Dlaczego przeziębienie może być niebezpieczne dla seniora?

Dopada w sumie milionów Polaków 2-4 razy do roku, trwa około tygodnia... O czym mowa? O wirusowym zapaleniu dróg oddechowych, czyli potocznie określanym przeziębieniu. Nie jest to groźna choroba, ale jej bagatelizowanie może nam przysporzyć nie lada kłopotów. Zwłaszcza jeśli osoba, która padła ofiarą przeziębienia, jest w podeszłym wieku.

Czytaj więcej