opiekawniemczech.pl

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Martą

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Martą

Cyklem wywiadów z naszymi Opiekunami / Opiekunkami - chcemy pokazać, że praca w branży opieki może być dobrą pracą w której Opiekunowie / Opiekunki są doceniani i zadowoleni ze swoich zleceń.

To już nasz dziesiąty wywiad - Pani Marta jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Ma doskonały kontakt z podopiecznymi i ich rodzinami. Chętnie się dzieli doświadczeniem i służy pomocą także innym naszym opiekunkom. Chociaż początki pracy w opiece nie były dla niej łatwe, to wiemy, że zawsze można na nią liczyć.

✅Dominika Medcare24: Pani Marto, od kiedy pracuje Pani w branży opieki ? Dlaczego zdecydowała się Pani na pracę w opiece ?
Marta: Pracuję w opiece od roku. Postanowiłam zmienić coś w swoim życiu, więc zgłosiłam się do pracy do Medcare24.

✅Dominika Medcare24: Jakie szkolenia / kursy udało się Pani zrealizować? Gdzie nauczyła się Pani tak dobrze języka niemieckiego ?
Marta: Języka niemieckiego uczyłam się w szkole. Jednak rozmawiać w języku niemieckim nauczyłam się pracując kiedyś w Niemczech.

✅Dominika Medcare24: Co najbardziej lubi Pani w pracy Opiekunki Osób Starszych ?
Marta: Najlepsze w pracy Opiekunki jest to, że mogę pomagać innym ludziom.

✅Dominika Medcare24: Jakie cechy charakteru powinna mieć według Pani Opiekunka Osób Starszych z prawdziwego zdarzenia ?
Marta: Opiekunka Osób Starszych powinna być cierpliwa, spokojna, opanowana i empatyczna.

✅Dominika Medcare24: Jakimi podopiecznymi miała się Pani okazję do tej pory zajmować ?
Marta: Do tej pory miałam pod opieką osoby chodzące jak i leżące. Osoby, które nie miały demencji oraz z demencja.

✅Dominika Medcare24: Czy może nam Pani opowiedzieć najciekawszą historię ze swojej pracy w opiece ?
Marta: Najciekawsza przygoda jaka mnie spotkała w pracy Opiekunki to samo to, że jestem opiekunką. Są momenty, kiedy człowiek śmieje się wraz z podopiecznym, i nie może opanować i uspokoić emocji.
Bardzo się wzruszyłam, pracując u mojego podopiecznego, który leżał w łóżku i zobaczył zdjęcia swojego ukochanego ogrodu. Kiedy pokazałam mu zdjęcia i filmy zrobione przeze mnie, podopieczny ze łzami w oczach oglądał to wszystko.

✅Dominika Medcare24: Praca opiekuna jest pracą bardzo szlachetną, ale i wymagająca - jak udaje się Pani realizować w tej pracy jednocześnie dbając o własny spokój i codzienną cierpliwość dla osób starszych ?
Marta: Myślę, że przebywając z osobą starszą człowiek bez problemu uczy się cierpliwości. To samo przychodzi. Ze spokojem osobistym czasami u mnie jest ciężko, jednak są osoby w moim życiu, które mi też pomagają. Są też osoby w naszej firmie życzliwe opiekunkom i to wsparcie jest bezcenne.


✅Dominika Medcare24: Jaką miała by Pani radę dla osób, które myślą o pracy w opiece, a nigdy w tej branży nie pracowały ? Od czego zacząć ? Jak się przygotować do pracy w opiece ?

Marta: Osobom, które chcą pracować w opiece muszę przede wszystkim wiedzieć, że to jest trudne wyzwanie, ale tylko na początku. Przede wszystkim trzeba myśleć pozytywnie i nie poddawać się.

✅Dominika Medcare24: Jakie są Pani marzenia ? Jak najchętniej spędza Pani czas wolny?
Marta: Moim marzeniem jest być po prostu szczęśliwa kobietą, która jak do tej pory spełnia się jako kobieta, matka i pracownik.
Najczęściej w wolnym czasie chodzę na zakupy i rozmawiam z moją rodziną.

✅Dominika Medcare24: Z czego najbardziej jest pani zadowolona pracując w firmie Medcare24 ? i / lub czy poleciłaby Pani pracę w firmie Medcare24 swojej przyjaciółce ?
Marta: Jestem zadowolona z tego, że zawsze mam wsparcie ze strony koordynatora. Szczerze polecam pracę w firmie Medcare24.

Dominika- w Medcare24 pracuję już prawie 3 lata w Dziale Rekrutacji. Rozmowy z Opiekunkami czy Opiekunami to moja pasja, ponieważ uwielbiam poznawać nowych ludzi i uczyć się od nich nowych rzeczy. Jeśli chcesz z nami wyjechać, to dzwoń śmiało pod numer 694-045-343, chętnie przedstawię nasze warunki zatrudnienia oraz fantastyczne oferty pracy! Cały czas się rozwijam zawodowo i podnoszę swoje kwalifikacje spełniam swoje marzenia.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych chłopaków oraz właścicielką najpiękniejszego na świecie buldożka francuskiego. Uwielbiam podróżować i zwiedzać świat, mam taki plan, że do końca życia zwiedzę wszystkie kontynenty.

Podobne artykuły

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Violettą

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Violettą

Czytaj więcej

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Anną

Wywiad z naszą Opiekunką, Panią Anną

Czytaj więcej