opiekawniemczech.pl

Do opieki samotna pani w Frankfurcie - 15.09 na 6 tyg

Oferta pracy Medcare24

Miejsce pracy: Frankfurt
Podopieczna : Kobieta 89 lat
Termin : 15.09.2018
Długość zlecenia : 6 tygodni
Wynagrodzenie: 1300 Euro

Do opieki 89-letnia pani mieszkająca samotnie w domu w centrum miasta. Seniorka cierpi na słabość starczą; porusza się przy balkoniku. Większość dnia spędza leżąc w łóżku. Pani jest po przebytej białaczce. Pacjentka ma także częściową inkontynencję. Wymagana jest pomoc w higienie ciała, zmiana wkładek, ubieranie/rozbieranie itd. Panią myje się w łóżku. Do kąpieli przychodzi Pflegedienst. Seniorka opisywana jest jako osoba sympatyczna, lubi rozmawiać. Na miejscu do dyspozycji internet.

WYMAGANIA:

Poszukiwana opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego. Koniecznie z doświadczeniem w sprawowaniu opieki nad osobą starszą.

OFERUJEMY:

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• wynagrodzenie 1300 Euro netto
• pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia,
• pracę dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki,
• elastyczne terminy i zasa dy wyjazdów.

KONTAKT:

519-649-049

s.gaida@medcare24.pl

Podobne artykuły

Dlaczego warto podnosić kwalifikacje zawodowe w branży opieki nad osobami starszymi?

Minęły już czasy, kiedy do opieki nad babcią czy dziadkiem brało się pierwszą lepszą osobę. Teraz opiekun osoby starszej to osoba, która musi mieć odpowiednie kwalifikacje. A najlepiej, aby te kwalifikacje były podnoszone. Dlaczego?

Czytaj więcej

Możliwości i organizacja opieki długoterminowej w Niemczech i w Polsce

Z uwagi na wynikające z naturalnego starzenia się organizmu problemy, jesień życia to czas szczególnie wymagający, zwłaszcza jeśli senior przestał być osobą w pełni sprawną, dotknęły go choroby wieku podeszłego i wymaga stałej opieki. Opieka długoterminowa zakłada szereg możliwości wsparcia i pomocy, choć nieco inaczej wygląda to w Polsce, a inaczej w Niemczech.

Czytaj więcej